SÍLA PŘÍRODNÍHO PROTEINU
PRO PODPORU MLADÝCH SPORTOVCŮ

Na moderním trhu najdete širokou škálu nejrůznějších proteinových potravinových doplňků pro dospělé sportovce. Jak to je ale s proteiny či doplněním stravy pro děti a mladé sportovce? Mnoho nejasností kolem doplnění stravy pro děti a její kvalitou u dosplělé populace k založení Suprawel, jejímž smyslem je podat pomocnou ruku všem mladým sportovcům, kteří tvrdě trénují a očekávají se od nich špičkové sportovní výkony. Proto jsme s pomocí českých odborníků vyvinuli proteinovou směs Suprawel, která chce podpořit zdravý aktivní život českých dětí a mladistvých. Naším cílem je poskytnout prostřednictvím Suprawelu mladým sportovcům dostatek síly a energie pro upřímnou radost z pohybu a zároveň podpořit jejich zdravý růst a vývoj.

Vyrobeno
v Česku

Rodinná
firma

Maximální důraz
na kvalitu

Vyvinuto
odborníky

Pečlivě
testováno

Naše hodnoty  

ZDRAVÍ

Zdraví je u nás vždy na prvním místě. Proto při vývoji našich produktů myslíme v první řadě na to, aby mladým sportovcům poskytovaly komplexní výživu, ale i zdroj vitamínů a minerálních látek.

INOVACE

Sportovní výkony našich příznivců jsou pro nás hnacím motorem. Snažíme se tak být, stejně jako ve sportu, stále lepší a naše produkty neustále zdokonalovat.

KVALITA

Kvalita je pro nás maximálně důležitá. Tím spíše, že naše produkty jsou určeny dětem.

MOTIVACE

Naším posláním je podpořit aktivní život českých dětí a motivovat je k zdravé sportovní ctižádosti.
Scroll to Top